• O nas

O nas
Tworząc sklep internetowy z odzieżą damską, postawiliśmy sobie za cel, by raz na zawsze rozprawić się z problemem, z jakim zmaga się wiele kobiet. Temu problemowi na imię: „Znowu nie mam się w co ubrać!”. Wiemy, że jego istotą nie jest zbyt mała ilość ubrań, ale fakt, że trudno jest je połączyć w idealnie pasujące do siebie zestawy.
Zakupy kreacji często są impulsywne – bierzemy z wieszaka coś, co bardzo nam się spodobało ze względu na kolor, materiał czy wzór, nierzadko nie zastanawiając się, czy dana rzecz będzie pasowała do czegokolwiek innego, co już jest w naszej szafie. Gdy takich przypadkowych ubrań w naszej garderobie jest zbyt wiele, to choćby były one najpiękniejsze pod słońcem, nie będziemy w nich chodzić zbyt często. Ułożenie ich w jakikolwiek sensowny zestaw będzie nam zajmowało mnóstwo czasu, którego na co dzień, szczególnie przed wyjściem do pracy i odprawieniem dzieci do szkoły, nie mamy zbyt wiele.
Gotowe zestawy ubrań na różne okazje
Zastanawialiśmy się nad tym i wpadliśmy na pomysł, jak możemy ułatwić życie paniom wybierającym kreacje. Postanowiliśmy stworzyć ofertę, w której królować będą eleganckie ubrania damskie połączone w zestawy, odpowiednie zarówno na co dzień, jak i na różnego rodzaju uroczystości czy spotkania. Odzież produkowana jest w Polsce i we Włoszech. Wyróżnia się doskonałą jakością i modnym, aktualnym wzornictwem. Oczywiście nie ma przymusu, by wszystkie rzeczy kupować w zaproponowanych przez nas zestawieniach, ale warto wiedzieć, że takie zamówienia bardziej się opłacają. Za gotowy zestaw zawsze płaci się mniej, niż kupując poszczególne ubrania osobno, nawet w krótkich odstępach czasowych.
Wśród naszych propozycji na wyróżnienie zasługują m.in. wygodne komplety casualowe, w których można śmiało iść do pracy, na zakupy czy na spotkanie z przyjaciółkami. Składać się one mogą na przykład ze spodni o długości 7/8, bluzki i kardiganu albo dłuższego żakietu. W naszych ubraniach nie tylko będziesz świetnie wyglądać, ale też dobrze się czuć.
Zawsze chętnie doradzamy naszym klientkom w wyborze eleganckich zestawów – zapraszamy do kontaktu!